CRCW080548K7FKEB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Direkt
Panasonic Industry
Direkt
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Bourns Inc.
TE Connectivity Passive Product
Parametrisk ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
Parametrisk ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
48.7 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW080548K7FKEB
DigiKeys produktnummer
CRCW080548K7FKEB-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW080548K7FKEB
Beskrivning
RES SMD 48.7K OHM 1% 1/4W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW080548K7FKEB Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)