CRCW08053M16FKTA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale
I lager: 21 061
Datablad
Similar
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
3.16 MOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW08053M16FKTA
DigiKeys produktnummer
CRCW08053M16FKTA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW08053M16FKTA
Beskrivning
RES SMD 3.16M OHM 1% 1/8W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW08053M16FKTA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)