CRCW0805390RFKEB är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Dale
I lager: 27 964
Datablad
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Direkt
Panasonic Industry
Direkt
Stackpole Electronics Inc
Bourns Inc.
Parametrisk ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
390 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW0805390RFKEB
DigiKeys produktnummer
CRCW0805390RFKEB-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW0805390RFKEB
Beskrivning
RES SMD 390 OHM 1% 1/4W 0805
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW0805390RFKEB Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)