CRCW080533K0FKEBC | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | CRCW080533K0FKEBC |
Beskrivning | RES 33K OHM 1% 1/8W 0805 |
Tillverkarens standardleveranstid | 23 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 33 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Tjock film |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CRCW080533K0FKEBC Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-155°C |
Serie | Inkapsling/låda 0805 (metrisk 2012) |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Leverantörens enhetsförpackning |
Artikelstatus Aktiv | Storlek/dimension L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm) |
Resistans | Höjd - monterad (max) 0,024" (0,60mm) |