CRCW080526K1DKEBP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
I lager: 0
Datablad
26.1 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW080526K1DKEBP
DigiKeys produktnummer
CRCW080526K1DKEBP-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW080526K1DKEBP
Beskrivning
RES SMD 26.1K OHM 0.5% 1/8W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW080526K1DKEBP Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)