CRCW080522R6FKECHP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
22.6 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
CRCW080522R6FKECHP
DigiKeys produktnummer
541-CRCW080522R6FKECHPTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW080522R6FKECHP
Beskrivning
CRCW0805-HP 100 22R6 1% ET6 E3
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CRCW080522R6FKECHP Modeller
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, pulsmotstånd
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)