CRCW0805180RJNEBC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
180 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Tjock film
CRCW0805180RJNEBC
DigiKeys produktnummer
CRCW0805180RJNEBC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW0805180RJNEBC
Beskrivning
RES 180 OHM 5% 1/8W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
29 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW0805180RJNEBC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)