CRCW080515K0DKEAP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
YAGEO
I lager: 4 430
Datablad
15 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW080515K0DKEAP
DigiKeys produktnummer
CRCW080515K0DKEAP-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW080515K0DKEAP
Beskrivning
RES SMD 15K OHM 0.5% 1/8W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CRCW080515K0DKEAP Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)