CRCW0805140KFKEBC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Passive Product
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Cal-Chip Electronics, Inc.
140 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Tjock film
CRCW0805140KFKEBC
DigiKeys produktnummer
CRCW0805140KFKEBC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW0805140KFKEBC
Beskrivning
RES 140K OHM 1% 1/8W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
29 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW0805140KFKEBC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)