CRCW080513R3FKEBC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
TE Connectivity Passive Product
Stackpole Electronics Inc
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Cal-Chip Electronics, Inc.
13.3 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Tjock film
CRCW080513R3FKEBC
DigiKeys produktnummer
CRCW080513R3FKEBC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW080513R3FKEBC
Beskrivning
RES 13.3 OHM 1% 1/8W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
29 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW080513R3FKEBC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Serie
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Leverantörens enhetsförpackning
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)