CRCW06039R10JNTA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale
I lager: 24 200
Datablad
Direkt
Stackpole Electronics Inc
I lager: 5 000
Datablad
9.1 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW06039R10JNTA
DigiKeys produktnummer
CRCW06039R10JNTA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW06039R10JNTA
Beskrivning
RES SMD 9.1 OHM 5% 1/10W 0603
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW06039R10JNTA Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Storlek/dimension
L 0,061" x B 0,033" (1,55 x 0,85mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)