CRCW06037M50JNEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TE Connectivity Passive Product
I lager: 0
Datablad
Direkt
Stackpole Electronics Inc
I lager: 2 215
Datablad
Similar
Bourns Inc.
7.5 MOhms ±5% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW06037M50JNEA
DigiKeys produktnummer
541-7.5MGTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW06037M50JNEA
Beskrivning
RES SMD 7.5M OHM 5% 1/8W 0603
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW06037M50JNEA Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Storlek/dimension
L 0,061" x B 0,033" (1,55 x 0,85mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)