CRCW0603715KDKEAP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
715 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW0603715KDKEAP
DigiKeys produktnummer
CRCW0603715KDKEAP-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW0603715KDKEAP
Beskrivning
RES SMD 715K OHM 0.5% 1/10W 0603
Tillverkarens standardleveranstid
62 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW0603715KDKEAP Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,061" x B 0,033" (1,55 x 0,85mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)