CRCW060359R0FKEAC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
I lager: 40 617
Datablad
Panasonic Industry
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Kamaya Inc.
Kamaya Inc.
59 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Tjock film
CRCW060359R0FKEAC
DigiKeys produktnummer
541-5490-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW060359R0FKEAC
Beskrivning
RES 59 OHM 1% 1/10W 0603
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW060359R0FKEAC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)