CRCW0603549KFKEB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 60 984
Datablad
Direkt
Stackpole Electronics Inc
I lager: 9 642
Datablad
549 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW0603549KFKEB
DigiKeys produktnummer
CRCW0603549KFKEB-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW0603549KFKEB
Beskrivning
RES SMD 549K OHM 1% 1/8W 0603
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW0603549KFKEB Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,061" x B 0,033" (1,55 x 0,85mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)