CRCW0603430KFKEAC
DigiKeys produktnummer
541-5421-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-5421-1-ND - Remsbit (CT)
541-5421-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW0603430KFKEAC
Beskrivning
RES 430K OHM 1% 1/10W 0603
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
430 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Tjock film
EDA-/CAD-modeller
CRCW0603430KFKEAC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Leverantörens enhetsförpackning
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)