CRCW060333R0JNEAIF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
Direkt
YAGEO
I lager: 0
Datablad
33 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
CRCW060333R0JNEAIF
DigiKeys produktnummer
CRCW060333R0JNEAIF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW060333R0JNEAIF
Beskrivning
RES SMD 33 OHM 5% 1/10W 0603
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW060333R0JNEAIF Modeller
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, pulsmotstånd
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,061" x B 0,033" (1,55 x 0,85mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)