CRCW060322K0JNEA
DigiKeys produktnummer
541-22KGTR-ND - Remsa och spole (TR)
541-22KGCT-ND - Remsbit (CT)
541-22KGDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW060322K0JNEA
Beskrivning
RES SMD 22K OHM 5% 1/8W 0603
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Automotive AEC-Q200 Tjock film
EDA-/CAD-modeller
CRCW060322K0JNEA Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,061" x B 0,033" (1,55 x 0,85mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)