CRCW060315R0FKEBC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 74 997
Datablad
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
I lager: 3 499
Datablad
Bourns Inc.
Panasonic Industry
Panasonic Industry
I lager: 891
YAGEO
I lager: 17
Cal-Chip Electronics, Inc.
Kamaya Inc.
Kamaya Inc.
15 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Tjock film
CRCW060315R0FKEBC
DigiKeys produktnummer
CRCW060315R0FKEBC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW060315R0FKEBC
Beskrivning
RES 15 OHM 1% 1/10W 0603
Tillverkarens standardleveranstid
29 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW060315R0FKEBC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Serie
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Leverantörens enhetsförpackning
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)