CRCW060313R0JNEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 5 715
Datablad
Direkt
Stackpole Electronics Inc
I lager: 2 383
Datablad
Similar
Bourns Inc.
Similar
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
13 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW060313R0JNEA
DigiKeys produktnummer
541-13GTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW060313R0JNEA
Beskrivning
RES SMD 13 OHM 5% 1/8W 0603
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW060313R0JNEA Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,061" x B 0,033" (1,55 x 0,85mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)