CRCW0603130KJNEB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 7 735
Datablad
Direkt
Panasonic Industry
Direkt
Stackpole Electronics Inc
130 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW0603130KJNEB
DigiKeys produktnummer
CRCW0603130KJNEB-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW0603130KJNEB
Beskrivning
RES SMD 130K OHM 5% 1/8W 0603
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW0603130KJNEB Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,061" x B 0,033" (1,55 x 0,85mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)