CRCW0402120KFKTD är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale
I lager: 140 424
Datablad
120 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Chipresistor 0402 (metrisk 1005) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW0402120KFKTD
DigiKeys produktnummer
CRCW0402120KFKTD-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW0402120KFKTD
Beskrivning
RES SMD 120K OHM 1% 1/16W 0402
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CRCW0402120KFKTD Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)