CRCW02013K30FNED
DigiKeys produktnummer
541-CRCW02013K30FNEDTR-ND - Remsa och spole (TR)
541-CRCW02013K30FNEDCT-ND - Remsbit (CT)
541-CRCW02013K30FNEDDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW02013K30FNED
Beskrivning
RES SMD 3.3K OHM 1% 1/20W 0201
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3.3 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Chipresistor 0201 (metrisk 0603) Tjock film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CRCW02013K30FNED Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Serie
Inkapsling/låda
0201 (metrisk 0603)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Leverantörens enhetsförpackning
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,010" (0,26mm)