CRCW02011K05FKED är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Dale
I lager: 1 270
Datablad
1.05 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Chipresistor 0201 (metrisk 0603) Tjock film
CRCW02011K05FKED
DigiKeys produktnummer
541-1.05KAABTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW02011K05FKED
Beskrivning
RES SMD 1.05K OHM 1% 1/20W 0201
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CRCW02011K05FKED Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Serie
Inkapsling/låda
0201 (metrisk 0603)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Leverantörens enhetsförpackning
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,010" (0,26mm)