CPF110R000GKRE6
DigiKeys produktnummer
541-CPF110R000GKRE6TR-ND - Remsa och spole (TR)
541-CPF110R000GKRE6CT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CPF110R000GKRE6
Beskrivning
CPF-1 10 2% T-1 RE6
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 Ohms ±2% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Flamsäker, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Flamsäker, fuktbeständig, säkerhet
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Arbetstemperatur
-65°C-230°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)