CMF706K8100BEBF
DigiKeys produktnummer
CMF706K8100BEBF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF706K8100BEBF
Beskrivning
RES 6.81K OHM 1.75W 0.1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6.81 kOhms ±0,1% 1,75W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CMF706K8100BEBF Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)