CMF70240K00FKEK är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Datablad
240 kOhms ±1% 1,75W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF70240K00FKEK
DigiKeys produktnummer
CMF70240K00FKEK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF70240K00FKEK
Beskrivning
RES 240K OHM 1.75W 1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CMF70240K00FKEK Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)