CMF7022R000FKRE har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Parametrisk ekvivalent
22 Ohms ±1% 1,75W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF7022R000FKRE
DigiKeys produktnummer
CMF7022R000FKRE-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF7022R000FKRE
Beskrivning
RES 22 OHM 1.75W 1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF7022R000FKRE Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)