CMF65200K00FEBF har utgått och tillverkas inte längre.
Datablad
200 kOhms ±1% 1,5W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF65200K00FEBF
DigiKeys produktnummer
CMF65200K00FEBF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF65200K00FEBF
Beskrivning
RES 200K OHM 1.5W 1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CMF65200K00FEBF Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)