CMF65200K00BHBF har utgått och tillverkas inte längre.
Datablad
200 kOhms ±0,1% 1,5W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF65200K00BHBF
DigiKeys produktnummer
CMF65200K00BHBF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF65200K00BHBF
Beskrivning
RES 200K OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF65200K00BHBF Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)