CMF6515K000FKEB11 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Similar
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
15 kOhms ±1% 1,5W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF6515K000FKEB11
DigiKeys produktnummer
CMF6515K000FKEB11-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF6515K000FKEB11
Beskrivning
RES 15K OHM 1.5W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF6515K000FKEB11 Modeller
Kategori
Egenskaper
Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)