CMF6515K000BHEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
15 kOhms ±0,1% 1,5W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF6515K000BHEA
DigiKeys produktnummer
CMF6515K000BHEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF6515K000BHEA
Beskrivning
RES 15K OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF6515K000BHEA Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)