CMF60475K00CER6 har utgått och tillverkas inte längre.
Datablad
475 kOhms ±0,25% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF60475K00CER6
DigiKeys produktnummer
CMF60475K00CER6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF60475K00CER6
Beskrivning
RES 475K OHM 1W 0.25% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CMF60475K00CER6 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
Diam. 0,165" x L 0,469" (4,20 x 11,90mm)