CMF6045R300FKEB70 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
45.3 Ohms ±1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF6045R300FKEB70
DigiKeys produktnummer
CMF6045R300FKEB70-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF6045R300FKEB70
Beskrivning
RES 45.3 OHM 1W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF6045R300FKEB70 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,165" x L 0,469" (4,20 x 11,90mm)