CMF6020K000BHRE70 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Parametrisk ekvivalent
20 kOhms ±0,1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF6020K000BHRE70
DigiKeys produktnummer
CMF6020K000BHRE70-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF6020K000BHRE70
Beskrivning
RES 20K OHM 1W .1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
29 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF6020K000BHRE70 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,165" x L 0,469" (4,20 x 11,90mm)