CMF601K3700FKEA
DigiKeys produktnummer
541-CMF601K3700FKEATR-ND - Remsa och spole (TR)
541-CMF601K3700FKEACT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF601K3700FKEA
Beskrivning
RES 1.37K OHM 1W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.37 kOhms ±1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
EDA-/CAD-modeller
CMF601K3700FKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,165" x L 0,469" (4,20 x 11,90mm)