CMF60178K00FKEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
178 kOhms ±1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF60178K00FKEA
DigiKeys produktnummer
CMF60178K00FKEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF60178K00FKEA
Beskrivning
RES 178K OHM 1W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CMF60178K00FKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,165" x L 0,469" (4,20 x 11,90mm)