CMF60121R00FEBF
DigiKeys produktnummer
CMF60121R00FEBF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF60121R00FEBF
Beskrivning
RES 121 OHM 1W 1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
121 Ohms ±1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
EDA-/CAD-modeller
CMF60121R00FEBF Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
Diam. 0,165" x L 0,469" (4,20 x 11,90mm)