CMF6010R000FHRE har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Datablad
Similar
Datablad
10 Ohms ±1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF6010R000FHRE
DigiKeys produktnummer
CMF6010R000FHRE-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF6010R000FHRE
Beskrivning
RES 10 OHM 1W 1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF6010R000FHRE Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
Diam. 0,165" x L 0,469" (4,20 x 11,90mm)