CMF6010R000FHBF har utgått och tillverkas inte längre.
Vishay Dale
I lager: 28
I lager: 0
I lager: 43
10 Ohms ±1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF6010R000FHBF
DigiKeys produktnummer
CMF6010R000FHBF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF6010R000FHBF
Beskrivning
RES 10 OHM 1W 1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF6010R000FHBF Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
Diam. 0,165" x L 0,469" (4,20 x 11,90mm)