CMF6010K000FKR664 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
10 kOhms ±1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF6010K000FKR664
DigiKeys produktnummer
CMF6010K000FKR664-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF6010K000FKR664
Beskrivning
RES 10K OHM 1W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF6010K000FKR664 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,165" x L 0,469" (4,20 x 11,90mm)