CMF6010K000CEEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
10 kOhms ±0,25% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF6010K000CEEA
DigiKeys produktnummer
CMF6010K000CEEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF6010K000CEEA
Beskrivning
RES 10K OHM 1W .25% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF6010K000CEEA Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,165" x L 0,469" (4,20 x 11,90mm)