CMF6010K000BHEA70 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
10 kOhms ±0,1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF6010K000BHEA70
DigiKeys produktnummer
CMF6010K000BHEA70-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF6010K000BHEA70
Beskrivning
RES 10K OHM 1W .1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
29 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF6010K000BHEA70 Modeller
Kategori
Egenskaper
Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet
Tillv.
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,165" x L 0,469" (4,20 x 11,90mm)