CMF556K6500FKEB70 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
I lager: 661
Direkt
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
6.65 kOhms ±1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF556K6500FKEB70
DigiKeys produktnummer
CMF556K6500FKEB70-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF556K6500FKEB70
Beskrivning
RES 6.65K OHM 1/2W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF556K6500FKEB70 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)