CMF556K0400DHR6 har utgått och tillverkas inte längre.
Datablad
6.04 kOhms ±0,5% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF556K0400DHR6
DigiKeys produktnummer
CMF556K0400DHR6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF556K0400DHR6
Beskrivning
RES 6.04K OHM 1/2W .5% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF556K0400DHR6 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)