CMF5563K400BHBF har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
63.4 kOhms ±0,1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF5563K400BHBF
DigiKeys produktnummer
CMF5563K400BHBF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF5563K400BHBF
Beskrivning
RES 63.4K OHM 1/2W .1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF5563K400BHBF Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)