CMF552K1500BHR6 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Datablad
2.15 kOhms ±0,1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF552K1500BHR6
DigiKeys produktnummer
CMF552K1500BHR6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF552K1500BHR6
Beskrivning
RES 2.15K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF552K1500BHR6 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)