CMF5528K000BHEB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
28 kOhms ±0,1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF5528K000BHEB
DigiKeys produktnummer
CMF5528K000BHEB-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF5528K000BHEB
Beskrivning
RES 28K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF5528K000BHEB Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)