CMF5524R900DEBF
DigiKeys produktnummer
CMF5524R900DEBF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF5524R900DEBF
Beskrivning
RES 24.9 OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24.9 Ohms ±0,5% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
EDA-/CAD-modeller
CMF5524R900DEBF Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)