CMF5524R900BHEB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
24.9 Ohms ±0,1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF5524R900BHEB
DigiKeys produktnummer
CMF5524R900BHEB-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF5524R900BHEB
Beskrivning
RES 24.9 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF5524R900BHEB Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)